Eşya Paketleme

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Hizmetimiz

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. "Mal, canın yongasıdır" demiş atalarımız. Bin bir emek ve çaba ile almş olduğunuz eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Merak etmeyin eşyalarınız emin ellerde.

Küçük Mutfak Aletleri Paketleme

Küçük Mutfak Aletleri Paketleme

Kahve makinası, blender, mutfak robotu, mikser v.s. küçük mutfak aletleri birinci sınıf ve sıfır ambalaj kağıtlarına sarılarak paketlenir ve boşluklar kağıtlarla doldurulur.
Tabak Çanak

Tabak Çanak

Tabaklarınız ve kırılacak cam eşyalarınız, aralarına sıfır ve kaliteli kağıt konularak sarılır. Özel plastik kasalara konulur ve sonrasında paket içeriği kağıt ile tekrar beslenir.
Çalışma Masaları, Komodinler v.s.

Çalışma Masaları, Komodinler v.s.

Komodin ve çekmeceler ambalaj kağıdı ile sarılıp sonrasında içleri iyice doldurulur. Çalışma masaları veya çekmeceli masalar havalı naylon ile ambalajlanır.
Yatak Ambalajlama

Yatak Ambalajlama

Yatak, yorgan ve hurçlarınız kaliteli ve sıfır naylonlar ve özel ambalaj malzemeleri ile güvenli şekilde sarılarak hijyenik ve temiz şekilde taşınmaları sağlanır.
Kitap Ambalaj ve Paketleme

Kitap Ambalaj ve Paketleme

Kitaplarınız için özel kitap koli ve ambalajları kullanılır ve kırılacak eşyalarla bir araya gelmemelerine özen gösterilecerek ayrı şekilde paketlenerek taşınırlar.
Elektronik Eşyaların Paketlenmesi

Elektronik Eşyaların Paketlenmesi

Elektronik eşyalarınızbol ambalaj kağıdı ile sarılarak, herhangi bir zarar görmemesi için yumuşak eşyalarınızla birlikte (yorgan, battaniye vb.) paketlenirler.
Kıyafetlerin Paketlenmesi

Kıyafetlerin Paketlenmesi

Kıyafetleriniz için aracımıza özel sabit kapalı gardrop bulunmakta ve kıyafetleriniz elbise poşetleri içerisinde gardropa yerleştirilerek taşınmaktadır.
Çamaşır, Bulaşık Makinesi

Çamaşır, Bulaşık Makinesi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi v.b. gibi büyük beyaz eşyalarınız üç (3) katlı özel balonlu naylon ile paketlenerek taşınır.
Buzdolabı, Derin Dondurucu

Buzdolabı, Derin Dondurucu

Buzdolabı ve  derin dondurucular gibi büyük beyaz eşyalarınız üç (3) katlı özel balonlu naylon ile paketlenerek taşınır.
Abajurların Paketlenmesi

Abajurların Paketlenmesi

Abajurlarınız beyaz kağıtlara sarılarak iki veya üç tanesi bir kutuya konulacak şekilde paketlenir mutlaka kırılacak ibaresi belirtilir.
Tablo ve Aynalar

Tablo ve Aynalar

Resimler ölçülerine uygun kutulara iz bırakmayan kağıtlara sarılarak paketinir. Aynalar çok katlı kağıtlara sarılarak paketlenir ve mutlaka "Kırılacak" ibaresi belirtilir.
Koltuklar ve Mobilyalar

Koltuklar ve Mobilyalar

Koltuklar sıfır naylon ile sarılarak paketlenir. Mobilyalar, zarar gelmemesi için 3 (üç) katlı balonlu naylon ile ambalajlanarak taşınır.
logo.png
Evden Eve Nakliyat Sektöründe Lider Firma
Tüm sorularınız için bize ulaşın.
Yüzüncü Yıl Mah. Profesör Erdalk İnönü Cad. Saygın Kent Sitesi İş merkezi No:3 Nilüfer/Bursa
0555 960 61 68
info@bursaevdeneve.com.tr

NAKLİYATA DAİR HER ŞEY

Bursa evden eve nakliyat, nilüfer evden eve nakliyat, en iyi nakliyat firması, evden eve nakliyat ücretleri, asansörlü evden eve nakliyat, yıldırım evden eve nakliyat, osmangazi evden eve nakliyat.

© Telif Hakkı 2018 Bursa Evden Eve Nakliyat. Her Hakkı Saklıdır. By Nazan Çelik

Search